MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 11922516
nr 1192 2516
Karmstol
1950-tal, Galonklädsel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:11:45
100 kr
150 kr
300 kr
500 kr
700 kr